Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
S14s

W tej kategorii prezentujemy żarówki LED z nietypowym trzonkiem S14s. Stanowią one niezawodny zamiennik tradycyjnych żarówek linowych Linestra, a także innych produktów o zbliżonym charakterze. Najczęściej stosuje się je do oświetlenia miejscowego w wieli różnorodnych obiektach. LED S14s sprawdzą się znakomicie w oprawkach podszafkowych i przy lustrach w mieszkaniach prywatnych, hotelach oraz restauracjach.

Aby żarówki S14s dobrze spełniały swoje zadanie, miejsce ich montażu powinno być wyposażone w odpowiednie gniazdo, współpracujące z trzonkami 2-pinowymi – podwójnymi. W przypadku wymiany tradycyjnych żarówek na LED S14s, nie ma konieczności modyfikowania oprawek, czy też układu zasilającego. Ważne jest jednak to, aby dobrać produkt o odpowiedniej długości.

Produkty z tej kategorii bazują na nowoczesnych półprzewodnikowych diodach LED SMD, które zapewniają bezawaryjną eksploatację przez długi czas. W odróżnieniu od oświetlenia tradycyjnego, żarówki LED S14s zużywają znacznie mniej energii i charakteryzują się znacznie większą żywotnością. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wykonane, stworzone z wysokiej klasy materiałów produkty.

Jeśli szukasz energooszczędnych, zasilanych bezpośrednio z sieci liniowych źródeł światła, zakup żarówek Ledowych S14s okaże się dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. W przypadku pytań, nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości oraz pomożemy dobrać oświetlenie odpowiadające Twoim potrzebom.

Żarówka LED LINESTRA s14s 8W 230V 50cm ciepła
Żarówka LED LINESTRA s14s 8W 230V 50cm ciepła 46,99 zł
Żarówka LED LINESTRA s14s 5W 230V 30cm ciepła
Żarówka LED LINESTRA s14s 5W 230V 30cm ciepła 38,99 zł
 
Ładowanie...