Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
S14s

W tej kategorii prezentujemy żarówki LED z nietypowym trzonkiem S14s. Stanowią one niezawodny zamiennik tradycyjnych żarówek linowych Linestra, a także innych produktów o zbliżonym charakterze. Najczęściej stosuje się je do oświetlenia miejscowego w wieli różnorodnych obiektach. LED S14s sprawdzą się znakomicie w oprawkach podszafkowych i przy lustrach w mieszkaniach prywatnych, hotelach oraz restauracjach.

Aby żarówki S14s dobrze spełniały swoje zadanie, miejsce ich montażu powinno być wyposażone w odpowiednie gniazdo, współpracujące z trzonkami 2-pinowymi – podwójnymi. W przypadku wymiany tradycyjnych żarówek na LED S14s, nie ma konieczności modyfikowania oprawek, czy też układu zasilającego. Ważne jest jednak to, aby dobrać produkt o odpowiedniej długości.

Produkty z tej kategorii bazują na nowoczesnych półprzewodnikowych diodach LED SMD, które zapewniają bezawaryjną eksploatację przez długi czas. W odróżnieniu od oświetlenia tradycyjnego, żarówki LED S14s zużywają znacznie mniej energii i charakteryzują się znacznie większą żywotnością. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wykonane, stworzone z wysokiej klasy materiałów produkty.

Jeśli szukasz energooszczędnych, zasilanych bezpośrednio z sieci liniowych źródeł światła, zakup żarówek Ledowych S14s okaże się dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. W przypadku pytań, nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości oraz pomożemy dobrać oświetlenie odpowiadające Twoim potrzebom.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.

Strona główna
Ładowanie...