Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
E40

W tej kategorii proponujemy żarówki z trzonkiem E40 mające zastosowanie głównie w lampach przemysłowych i ulicznych. Z uwagi na wysoką moc, nadają się znakomicie do oświetlania dużych przestrzeni. Żarówki LED E40 cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorstw publicznych. Produkty z tej kategorii stanowią idealne zamienniki dla tradycyjnych żarówek rtęciowych, metahalogenowych oraz sodowych.

Nie ulega wątpliwości, że korzystając z żarówek LED E40 w optymalny sposób oświetlisz otoczenie swojego domu. Dużą zaletą tego rozwiązania jest energooszczędność oraz możliwość rozsądnego gospodarowania zużyciem energii elektrycznej. Każda żarówka E40 dostępna w naszym asortymencie jest przystosowana do pracy na zewnątrz. Nasze produkty radzą sobie znakomicie w każdych warunkach atmosferycznych, gwarantując mocne światło na parkingach, ulicach, chodnikach oraz w parkach.

Proponowane żarówki LED E40 są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Nie emitują szkodliwego promieniowania UV, dwutlenku węgla, nie wykorzystują rtęci, dzięki czemu są przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i środowiska naturalnego. Jeśli szukasz nowoczesnego, ekologicznego, niezawodnego, trwałego a jednocześnie taniego oświetlenia zewnętrznego, LED E40 okaże się strzałem w dziesiątkę! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z właściwościami poszczególnych produktów z tej kategorii. Gwarantujemy, że zakup żarówek E40 z oferty sklepu internetowego Elking okaże się udaną inwestycją.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.

Strona główna
Ładowanie...