Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
G5,3 (12V)

W tej kategorii produktów zawarliśmy żarówki G5,3 12v, które sprawdzają się znakomicie w sufitach podwieszanych oraz oprawach oświetleniowych punktowych. Rozstaw nóżek trzonka wynosi 5.3 mm. Z uwagi na łatwy montaż oraz zastosowanie nowoczesnych podzespołów, produkty z tej kategorii cieszą się coraz większym zainteresowaniem użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują półprzewodnikowe diody SMD, które stanowią idealny zamiennik dla produktów halogenowych.

Decydując się na zakup modeli LED G5,3 12v, nie tylko sporo zaoszczędzisz, ale także zyskasz rozwiązanie o wyjątkowo dużej żywotności. Jeśli planujesz wymianę tradycyjnych żarówek i szukasz produktów o dużej wydajności, zakup żarówek ledowych G5,3 12v okaże się dobrym wyborem. Do sprawnego działania produktów z tej kategorii wystarczy odpowiedni zasilacz (LED 12V DC – napięcie stabilizowane).

Dzięki nowoczesnej konstrukcji, żarówki LED G5,3 12v gwarantują bezpieczne i bezproblemowe działanie przez długi czas. W odróżnieniu od tradycyjnego oświetlenia, proponowane produkty nie nagrzewają się oraz nie pobierają dużej ilości energii. Można je włączać i wyłączać bez obawy o horrendalne rachunki za prąd. Mając na uwadze zróżnicowane oczekiwania Klientów, oferujemy modele żarówek LED G5,3 12v o odmiennych parametrach technicznych. Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety technologii LED SMD, serdecznie zapraszamy do przejrzenia poszczególnych produktów znajdujących się w tej kategorii.

Żarówka LED 24 SMD 2835 G5,3 12V 5,5W ciepła
Żarówka LED 24 SMD 2835 G5,3 12V 5,5W ciepła 10,99 zł
 
Ładowanie...