Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
S14d

Jednym z elementów naszej oferty są żarówki o nietypowym trzonku S14d. Produkty z tej kategorii są następcami tradycyjnych żarówek liniowych typu Linestra. Z uwagi na idealnie dobrane parametry techniczne, żarówki LED S14d znajdują zastosowanie w wielu rozmaitych miejscach. Korzystają z nich m.in. hotele, restauracje, a także domy prywatne. Produkty z tej kategorii wyposażono w półprzewodnikowe diody LED SMD. Takie rozwiązanie daje gwarancję znacznie niższego zużycia prądu oraz dłuższej żywotności. Bez dwóch zdań, LED S14d stanowią doskonały zamiennik oświetlenia tradycyjnego.

Przed zakupem żarówki ledowej S14d należy upewnić się, że oprawka lub inne miejsce, w którym chcemy zamontować oświetlenie jest wyposażone w odpowiednie gniazdo 1-pinowe – pojedyncze. Niezmiernie istotny jest także dobór żarówki o odpowiedniej długości. Z uwagi na fakt, że produkty z tej kategorii są zasilane napięciem 230V (bezpośrednio z sieci), użytkownik nie musi zaprzątać sobie głowy zakupem zasilacza oraz modyfikacjami układu elektrycznego.

Proponowane żarówki S14d odznaczają się parametrami, które pozytywnie wyróżniają się na tle tradycyjnego oświetlenia liniowego. Głównymi zaletami produktów z tej kategorii jest wyjątkowo wysoka żywotność oraz niski pobór energii elektrycznej. Ponadto, LED S14d to rozwiązanie charakteryzujące się dobrym oddaniem barw oraz szerokim zakresem zastosowań. Jeśli chcesz poznać szczegółowe parametry proponowanych produktów, koniecznie przejrzyj naszą ofertę!

Żarówka LED LINESTRA s14d 8W 230V 50cm ciepła
Żarówka LED LINESTRA s14d 8W 230V 50cm ciepła 45,99 zł
 
Ładowanie...