Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
G5,3 (230V)
Dostępne w naszej ofercie żarówki G5,3 230v to produkty o szerokim zakresie zastosowań, które można bardzo łatwo zamontować w oprawach stropowych oraz lampach wyposażonych w trzonek G5,3. Produkty z tej kategorii oparto na nowoczesnej technologii diodowej LED SMD, która gwarantuje znacznie niższe zużycie prądu.

Nie ulega wątpliwości, że LED G5,3 230v to doskonała alternatywa dla halogenów. Mniejsze rachunki za energię to niewątpliwy plus, jednak należy także wspomnieć, że proponowane produkty nie nagrzewają się tak, jak robią to halogeny. Przemyślana konstrukcja oraz nowoczesne podzespoły, decydują o tym, że żarówki LED G5,3 230v są bezpieczne i niezawodne w codziennej eksploatacji.

Z uwagi na to, że oferowane produkty są zasilane bezpośrednio z sieci (230V), nie ma konieczności stosowania dodatkowych zasilaczy. Na szczególną uwagę zasługuje również bardzo duża żywotność żarówek LED G5,3 230v. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na ich efektywne użytkownie nawet przez 50 tysięcy godzin!

Jeśli szukasz wydajnej i bezawaryjnej alternatywy dla tradycyjnych żarówek, LED G5,3 230v to godne rozważenia rozwiązanie! Tego rodzaju oświetlenie możesz włączać i wyłączać w dowolnej chwili, bez obawy o zmniejszenie żywotności żarówek. Sprawdź, jakimi parametrami odznaczają się produkty z tej kategorii i wybierz opcję dopasowaną do Twoich preferencji.
Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.

Strona główna
Ładowanie...