Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
G13 (świetlówki)

W tej kategorii znajdziesz świetlówki G13 zróżnicowane pod względem wymiarów oraz emitowanego strumienia świetlnego. Stanowią one najlepszy, dostępny na rynku zamiennik tradycyjnego oświetlenia oznaczonego numerem T8. Dzięki zastosowaniu technologii LED, udało się uzyskać wyjątkowo wysoką żywotność kształtującą się na poziomie aż 30 tysięcy godzin. Jeśli dodamy do tego niskie zużycie energii elektrycznej oraz brak migotania, okaże się, że żarówka G13 to najlepsze rozwiązanie do wielu pomieszczeń użytkowych.

Produkty z naszego asortymentu charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną, doskonałym oddaniem barw oraz długim czasem eksploatacji. Każda oferowana świetlówka G13 korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, gwarantując użytkownikom bezpieczną i bezawaryjną pracę. Oferowane oświetlenie współpracuje doskonale z tradycyjnymi oprawkami i jest zasilane jednostronnie prądem 230V. Należy pamiętać, że G13 powinny być podłączone bezpośrednio do przewodów zasilających.

Do produkcji oferowanych żarówek G13 wykorzystano wysokiej klasy materiały, które nie zawierają szkodliwych elementów takich jak rtęć, czy ołów. Całość zamknięta w kloszu mlecznym. Niezależnie od tego, czy szukasz oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, czy dekoracyjnego, model G13 sprawdzi się znakomicie. Zobacz, czym wyróżniają się produkty z tej kategorii i wybierz żarówkę dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Świetlówka żarówka TUBA LED 120 cm 230V 1600lm
Świetlówka żarówka TUBA LED 120 cm 230V 1600lm 14,99 zł 19,99 zł
Świetlówka żarówka TUBA LED 60 cm 230V 900lm
Świetlówka żarówka TUBA LED 60 cm 230V 900lm 17,99 zł
 
Ładowanie...