Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Informacje ogólne
Naszą sprzedaż traktujemy bardzo poważnie. Setki zadowolonych klientów, nienaganna opinia i komentarze dają pewność zadowolenia z dokonanego u nas zakupu.
Rzetelnie dbamy o zabezpieczenie naszych przesyłek. Bez opóźnień odpowiadamy na e-maile i telefony. Służymy chętnie pomocą. W razie pytań lub wątpliwości doradzimy i pomożemy podjąć decyzję o zakupie.
Kupując u nas masz pewność udanych zakupów. Jesteśmy legalnie działającą Polską firmą.
 
Zakup
Przed zakupem przeczytaj dokładnie opis przedmiotu i regulamin. Znajdziesz tam najczęściej wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli masz pytanie dotyczące przedmiotu , napisz do nas e-mail lub zadzwoń, a jeśli nie akceptujesz warunków opisanych w regulaminia - nie kupuj.
Jeżeli nastąpiła pomyłka przy składaniu oferty prosimy o kontakt, postaramy się wyjaśnić sprawę w najmniej bolesny sposób.
Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.
Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT)   
 
Wysyłka towaru
Do każdego zamówienia doliczany jest koszt wysyłki, jego wysokość zależy od formy przesyłki wybranej przez klienta, a wysyłając zamówienie klient akceptuje jego wysokość.
Zakupione towary niezależnie od ilości wysyłamy jedną przesyłką. Koszt przesyłki jest zawsze jeden.
W przypadku płatności przelewem towar wysyłamy najczęściej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem) towar wysyłamy najczęściej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu maila z wybraną formą płatności.
Paczki wysyłamy kurierem DPD , infolinia 801 400 373 lub 22 577-55-55.
Prosimy o uwzględnienie godzin doręczenia przesyłki i wybór miejsca dostawy tak aby ktoś mógł odebrać paczkę. 
Można podać np. adres swojego miejsca pracy.
Na etykiecie adresowej oprócz adresu umieszczony jest nr telefonu odbiorcy (co powinno ułatwić kontakt kuriera z klientem)
Nie mamy możliwości nakazania kurierowi powiadamiania telefonicznego przed dostawą.
W dniu wysłania towaru do klienta wysyłane są dwa e-maile:
- z naszej firmy (z potwierdzeniem realizacji)
- od firmy DPD z podanym nr przesyłki i danymi kontaktowymi
Po podpisaniu odbioru przesyłki lub uiszczeniu opłaty pobrania klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
Dokładny regulamin firmy kurierskiej DPD można znaleźć na jej stronie internetowej www.dpd.com.pl
Wszystkie wysyłki z zakupionym u nas towarem są przesyłkami rejestrowanymi, jeżeli w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia nadania przesyłka nie dotrze to skontaktuj się z nami. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby paczka się odnalazła i została skierowana do Ciebie, ewentualnie w przypadku jej zaginięcia po rozpatrzeniu reklamacji przez firmę spedycyjną towar zostanie do Ciebie wysłany ponownie lub zwrócimy Ci wpłacone środki.
 
Odbiór osobisty:
Towar można odebrać osobiście po wcześniejszym umówieniu się i dokonaniu przedpłaty na konto bankowe. Istnieje również możliwość płatności gotówką.
Odbioru można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w sobotę w godz. 9-13 pod adresem:
ELKING Marcin Siemiacki
ul. gen.J.Bema 11 lokal 13
15-369 Białystok
 
Płatności
1. Przedpłata przelewem na nasz  rachunek bankowy
Santander Bank Polska S.A.
86 1090 2590 0000 0001 4405 4604
ELKING Marcin Siemiacki
ul. gen.J.Bema 11 lokal 13
15-369 Białystok
W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko zamawiającego co pomoże nam w szybkim odnotowaniu wpłaty.
2. Płatność za pobraniem (przy odbiorze).
Uwaga. Zastrzegamy sobie prawo odmowy wysłania towaru za pobraniem w przypadku stwierdzenia małej wiarygodności Kupującego (np. problem z potwierdzeniem zamówienia)
 
Reklamacje i zwroty
Przed wystawieniem złej opinii skontaktuj się z nami, a na pewno wyjaśnimy całą sytuację i rozwiążemy problem.
 
Zwrot towaru
Każdy zakupiony u nas towar można zwrócić - do 14-ciu dni od otrzymania przesyłki .
Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.
 
Reklamacje
W przypadku reklamacji, po uprzednim powiadomieniu nas, Klient odsyła uszkodzony przedmiot na swój koszt, my zaś odsyłamy nowy na swój koszt. Może się również zdarzyć uszkodzenie towaru podczas transportu - w takim przypadku podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest protokół szkody sporządzony w obecności kuriera DPD.
Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem - przesyłki takie będą zwrócone do nadawcy  na jego koszt.
 
Okres na jaki udzielana jest gwarancja:
a) zakup na paragon - 24 miesiące
b) zakup na fakturę VAT - 12 miesięcy
 
Kontakt
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
Można się z nami skontaktować :
- e-mailem : biuro@elking.pl
- telefonicznie: 784 403 133
 
INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH
 
W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO" informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ELKING Marcin Siemiacki, ul. gen. Józefa Bema 11 lokal 13, 15-369 Białystok, NIP 5431988734.
 
Cel przetwarzania danych przez ELKING Marcin Siemiacki:
1. sprzedaży produktów oferowanych przez ELKING Marcin Siemiacki
2. świadczenia usługi prowadzenia konta Użytkownika w sklepie internetowym
3. wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną - wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody przez Użytkownika.
Szczegółowe informacje na temat gromadzonych i przetwarzanych kategorii danych są opisane w regulaminie w punkcie "Polityka Ochrony Prywatności". Podstawą prawną przetwarzania danych jest RODO art. 6 ust. 1.
 
Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane:
Dane osobowe przetwarzane będą przez czas realizacji umowy, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, w tym roszczeń organów publicznych (podatkowych) lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody.
 
Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:
1. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - GIODO. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.
2. Wszelkich zmian w zakresie swoich danych osobowych Użytkownik może dokonywać poprzez przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Administratora: biuro@elking.pl
 
Administrator udostępnia dane Użytkownika:
1. Podmiotom świadczącym usługi przewozowe, w celu wykonania zawartej z Użytkownikiem umowy sprzedaży
2. Podmiotom świadczącym usługi związane z bieżącą działalnością lub jego podwykonawcom (np. biura rachunkowe, firmy windykacyjne, partnerzy handlowi, firmy wspierające systemy informatyczne)
3. Organom ścigania i organom wymiaru sprawiedliwości na podstawie pisemnego wniosku
4. Innym podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy przepisów prawa, gdy zachodzą ku temu okoliczności uzasadnione przepisami prawa.
Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez ELKING Marcin Siemiacki znajdują się regulaminie w punkcie "Polityka Ochrony Prywatności"
 
POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 
1.ELKING Marcin Siemiacki przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Klientów. ELKING Marcin Siemiacki z należytą starannością dobiera i stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych. W szczególności ELKING Marcin Siemiacki zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa. ELKING Marcin Siemiacki sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ograniczają dostęp do danych w możliwie największym stopniu, udzielając stosownych upoważnień tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do prawidłowego świadczenia usług za pośrednictwem www.elking.pl.
 
2. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez Klientów, w związku z zakupami w www.elking.pl jest: ELKING Marcin Siemiacki, ul. gen. Józefa Bema 11 lokal 13, 15-369 Białystok, NIP 5431988734.
 
3. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Klientów, jak również ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celach związanych z działalnością ELKING Marcin Siemiacki, w tym w celu zawierania, realizacji i rozliczenia umów sprzedaży w ramach www.elking.pl (obsługi transakcji sprzedaży towarów), a także w celach ich archiwizacji.
 
4. Podanie jakichkolwiek danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne. Podanie danych jest konieczne w celach określonych w pkt.3.
 
5. Klienci mogą przeglądać www.elking.pl oraz zamieszczone w nim oferty dotyczące towarów bez uprzedniej Rejestracji oraz podawania danych osobowych.
 
6. Dane podawane przez Klienta w trakcie Rejestracji są wykorzystywane do celów księgowych, do kontaktowania się z Klientem, do obsługi konta w www.elking.pl oraz do innych czynności związanych z zawarciem lub wykonywaniem umów sprzedaży. Dane te mogą ponadto służyć do weryfikacji, czy osoba rejestrująca spełnia wymagane przez Regulamin i przepisy prawne warunki. Dane kontaktowe, za zgodą Klienta, wykorzystywane są również do przesyłania Klientowi przez ELKING Marcin Siemiacki informacji o świadczonych usługach. Klient może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania tego typu informacji.
 
7. Dane Klientów mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Dane osobowe Klientów mogą być przekazywane podmiotom trzecim w przypadkach wskazanych przez ELKING Marcin Siemiacki i za zgodą Klientów.
 
8. W przypadku uzyskania przez ELKING Marcin Siemiacki wiadomości o korzystaniu przez Klienta z www.elking.pl niezgodnie z Regulaminem lub z obowiązującymi przepisami, ELKING Marcin Siemiacki może przetwarzać dane osobowe Klienta w zakresie niezbędnym do ustalenia jego odpowiedzialności, pod warunkiem, że utrwali dla celów dowodowych fakt uzyskania oraz treść tych wiadomości.
 
9. ELKING Marcin Siemiacki zapewniają realizację uprawnień Klientów wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych i ich poprawiania oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, Klienci mają w szczególności prawo do wniesienia – w przypadkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych – pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, gdy ELKING Marcin Siemiacki zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania przez ELKING Marcin Siemiacki danych osobowych innemu niż ELKING Marcin Siemiacki administratorowi danych.
 
10. ELKING Marcin Siemiacki zapewnia Klientom możliwość przeglądania i modyfikacji danych osobowych. ELKING Marcin Siemiacki zapewnia Klientom możliwość usunięcia danych osobowych ze zbioru danych w przypadku odstąpienia od umowy, a także w innych przypadkach jeśli to wynika z obowiązujących przepisów prawa. ELKING Marcin Siemiacki może odmówić usunięcia danych Klienta wyłącznie w przypadkach wskazanych przez obowiązujące przepisy, w szczególności jeżeli Klient ten nie uregulował wszystkich należności wobec ELKING Marcin Siemiacki. lub też gdy ELKING Marcin Siemiacki uzyska i utrwali wiadomość, że Klient swoim dotychczasowym zachowaniem w www.elking.pl naruszył Regulamin bądź obowiązujące przepisy prawa, a zachowanie tych danych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności i ustalenia odpowiedzialności Klienta.
 
11. ELKING Marcin Siemiacki stosuje pliki "cookies". Informacje zbierane przy pomocy "cookies" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk dotyczących korzystania przez Klientów z www.elking.pl. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików "cookies" zasadniczo nie uniemożliwia korzystanie z www.elking.pl, może jednak spowodować pewne utrudnienia.
Ładowanie...