Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Owadobójcze

Zadbaj o bezpieczeństwo domowników Głównym przeznaczeniem produktów z tej kategorii jest zwalczanie owadów. Proponowane lampy owadobójcze bardzo skutecznie radzą sobie z insektami oraz komarami przebywającymi w naszym otoczeniu. Dostępność urządzeń o zróżnicowanej mocy, pozwala dopasować je do naszych indywidualnych potrzeb. Korzystając z oferty sklepu internetowego Elking, uzyskasz urządzenia sprawdzające się w pomieszczeniach zarówno o małej, jak i nieco większej powierzchni.

Zakup lampy owadobójczej niesie za sobą wiele korzyści. Urządzenia z tej kategorii pozwalają przede wszystkim podnieść jakość życia domowników oraz zwiększyć komfort codziennego przybywania w pomieszczeniach. Warto zaznaczyć, że wiele owadów stanowi realne zagrożenie dla naszego życia i zdrowia, dlatego ich unieszkodliwienie oraz usunięcie jest niezmierne istotne. Dostępne w naszym asortymencie lampy owadobójcze są bezpieczne w codziennej eksploatacji, a ponadto odznaczają się ponadprzeciętną trwałością i niezawodnością działania.

Sprawdzona technologia Zasada działania oferowanych lamp owadobójczych jest bardzo prosta. Światło ultrafioletowe bardzo skutecznie wabi owady, a elektryczna siatka, na której osiadają efektywnie je unieszkodliwia. Urządzenia wyposażono w szereg praktycznych rozwiązań takich jak: łatwa do utrzymania w czystości tacka oraz zewnętrzne zabezpieczenie przed porażeniem prądem. Jeśli chcesz zwalczać komary skutecznie i szybko, a jednocześnie zależy Ci na uzyskaniu długotrwałych efektów, lampa owadobójcza okaże się świetnym wyborem. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii. Jeśli potrzebujesz porady w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania, skontaktuj się z naszym specjalistą!

Solidna lampa owadobójcza przeciw owadom 100m2
Solidna lampa owadobójcza przeciw owadom 100m2 105,00 zł
Solidna lampa owadobójcza na komary owady 60m2
Solidna lampa owadobójcza na komary owady 60m2 85,00 zł
 
Ładowanie...