Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Elewacyjne

Funkcjonalność i bezpieczeństwo W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć funkcjonalnych lamp elewacyjnych. Produkty z tej kategorii okażą się niezastąpione w przypadku oświetlania przestrzeni wokół domu lub ogrodu. Proponowane modele składają się z najwyższej jakości podzespołów, dzięki czemu przez długi czas świetnie spełniają swoje zadanie. Ponadto, oferowane lampy elewacyjne wykorzystują sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne oraz trwałe materiały pozwalające osiągnąć w pełni satysfakcjonujący stopień szczelności.

Dzięki niezawodnemu działaniu oraz najlepszym technologiom oświetleniowym, lampa elewacyjna stanowi doskonały wybór dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie na terenie swojej posesji. Oferowane produkty pozwolą Ci oświetlić ciemne ścieżki, a tym samym ograniczą ryzyko pojawienia się nieproszonych gości.

Technologie na miarę Twoich potrzeb Jeśli cenisz wygodę i potrzebujesz oświetlenia wyłącznie w ściśle określonych sytuacjach, postaw na lampę elewacyjną wyposażoną w czujnik ruchu. Dzięki niej, nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy włączaniem i wyłączaniem oświetlenia, gdyż uruchomi się ono automatycznie, gdy tylko ktoś pojawi się w pobliżu. Czujniki mogą zostać zaprogramowane zgodnie z potrzebami użytkowników. Tylko od Ciebie zależy w jakim momencie zapali się Twoja lampa oraz jak długo będzie oświetlać wskazany obszar. Takie rozwiązanie sprawia, że lampy elewacyjne umożliwiają zaoszczędzenie na kosztach związanych ze zużyciem energii elektrycznej. 

Wyłącznie sprawdzone produkty Korzystając z oferty sklepu internetowego Elking, masz pewność, że zakupiona lampa elewacyjna okaże się udaną inwestycją. Proponujemy wyłącznie sprawdzone modele takich producentów jak Kanlux, czy Kobi. Wspomniane marki od wielu lat słyną z niezawodnych i trwałych rozwiązań oświetleniowych.

- Producent-
  • Wybierz
Sortuj według: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Lampa elewacyjna kinkiet ruchomy GU10 IP44 Q15
Lampa elewacyjna kinkiet ruchomy GU10 IP44 Q15 65,50 zł
Lampa elewacyjna z czujnikiem ruchu GU10 Q13
Lampa elewacyjna z czujnikiem ruchu GU10 Q13 89,90 zł
Lampa oprawa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu
Lampa oprawa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu 79,95 zł 83,90 zł
Lampa elewacyjna kinkiet 2xGU10 230V Q2 szara
Lampa elewacyjna kinkiet 2xGU10 230V Q2 szara 51,50 zł 74,99 zł
Lampa elewacyjna z czujnikiem ruchu czarna
Lampa elewacyjna z czujnikiem ruchu czarna 61,99 zł
Lampa oprawa elewacyjna kinkiet 2xGU10 230V Q1
Lampa oprawa elewacyjna kinkiet 2xGU10 230V Q1 55,90 zł 74,99 zł
Lampa oprawa elewacyjna kinkiet 2xGU10 230V Q2
Lampa oprawa elewacyjna kinkiet 2xGU10 230V Q2 45,95 zł 74,99 zł
 
Ładowanie...