Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Oprawki schodowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy oprawki schodowe wykorzystujące nowoczesne diody LED. Produkty z tej kategorii sprawdzają się znakomicie w przypadku oświetlenia schodowego i podłogowego. Bardzo często można je spotkać przy schodach zewnętrznych. Warto zaznaczyć, że odpowiednio dobrana oprawka schodowa to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także polepszenie walorów estetycznych obiektu.

Wydajne i energooszczędne oświetlenie LED dostępne w asortymencie sklepu internetowego Elking można zastosować w wielu różnorodnych obiektach. Korzystają z niego zarówno firmy chcące zadbać o odpowiednią prezencję swojej siedziby, jak i domy prywatne, dla których bezpieczeństwo stanowi najwyższy priorytet. Stawiamy wyłącznie na nowoczesne oraz ponadczasowe rozwiązania, gdyż zależy nam na spełnianiu najbardziej wygórowanych wymagań Klientów. Proponowane oprawki schodowe można bez kłopotu dopasować do charakteru obiektu, a z uwagi na zasilanie bezpośrednio z sieci, nie trzeba stosować dodatkowych zasilaczy.

Na szczególną uwagę zasługuję również bardzo prosty montaż oferowanych oprawek schodowych. Można je zainstalować w standardowych puszkach instalacyjnych fi60, co daje gwarancję szybkiego i sprawnego montażu. Wysokiej jakości diody gwarantują optymalną ilość światła oraz żywotność, którą docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Sprawdź, jak prezentują się produkty z tej kategorii i przekonaj się, że sklep internetowy Elking ma dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania!

Oprawa schodowa LED do puszki FI60 12V 1,5W
Oprawa schodowa LED do puszki FI60 12V 1,5W 24,99 zł
 
Ładowanie...