Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Najazdowe/dogruntowe

Solidne i uniwersalne źródło światła Proponowane lampy najazdowe cechują się wyjątkowo szerokim zakresem zastosowań. Zgodnie z nazwą, można je wykorzystać do oświetlania podjazdów, lecz sprawdzają się również na trawnikach, a nawet jako iluminacje ścian budynków. Z uwagi na możliwość montażu na ścianie, dostępne w naszym asortymencie lampy dogruntowe pozwalają na efektywne oświetlenie schodów lub ciągów komunikacyjnych.

Dzięki podwyższonej ochronie przez wilgocią, kurzem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, każda lampa najazdowa z naszej oferty sprawdza się w rozmaitych warunkach środowiskowych. Produkty z tej kategorii są łatwe w montażu i gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas eksploatacji.

Niewątpliwą zaletą lamp najazdowych pochodzących ze sklepu internetowego Elking są niewielkie wymiary, dzięki czemu można je wykorzystać praktycznie w każdej przydomowej lub ogrodowej przestrzeni. Produkty z tej kategorii współpracują doskonale z żarówkami LED i stanowią świetną, energooszczędną alternatywę dla tradycyjnych źródeł oświetlenia.

Ponadczasowy design Oferowane lampy dogruntowe to nie tylko trwałe i wydaje źródła światła, ale także wyjątkowo estetyczne elementy dekoracyjne. Wykorzystując produkty z tej kategorii, sprawisz że przestrzeń wokół Twojego domu lub lokalu zyska niepowtarzalny charakter. Nasze lampy najazdowe pozwalają podkreślić ciekawe elementy umieszczone w ogrodzie lub przy podjeździe. Takie rozwiązanie przyczynia się do uzyskania niepowtarzalnej atmosfery, która sprzyja ciekawym spotkaniom w gronie znajomych lub bliskich.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą lamp gruntowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy oświetlenie najlepszych producentów na rynku, dzięki czemu zakup lampy najazdowej z naszego asortymentu to gwarancja udanej inwestycji.

Lampa dogruntowa oprawa najazdowa GU10 230V KW
Lampa dogruntowa oprawa najazdowa GU10 230V KW 37,99 zł 49,99 zł
Lampa dogruntowa oprawa najazdowa GU10 na 230V
Lampa dogruntowa oprawa najazdowa GU10 na 230V 37,99 zł 49,99 zł
 
Ładowanie...