Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Ogrodowe

Gwarancja solidności! Produkty z tej kategorii zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu zewnętrznym. Wykorzystanie wysokiej jakości szkła oraz aluminium do ich produkcji zapewnia znakomitą ochronę przed działaniem zewnętrznych czynników środowiskowych. Nasze lampy ogrodowe stanowią efekt pracy sprawdzonych na rynku producentów. Kobi, czy też Sanico to firmy, których produkty cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, na jakie warunki eksploatacyjne narażona jest każda lampa ogrodowa, dlatego starannie selekcjonujemy nasze produkty i systematycznie uzupełniamy naszą wiedzę w zakresie najnowszych rozwiązań oświetleniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty były nie tylko trwałe, ale także stanowiły przyciągający wzrok element wyposażenia ogrodu.

Lampy „szyte na miarę” W naszej bogatej ofercie lamp ogrodowych zawarliśmy modele o dopasowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Niezależnie od tego, czy w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się reflektory na szpikulcu, w formie słupka, czy też kinkietu ściennego, przedstawiona przez nas oferta okaże się w pełni Cię zadowoli.

W zależności od wybranego modelu, zakupioną lampę ogrodową możesz wykorzystać na wiele rozmaitych sposobów. W znakomity sposób oświetlisz najpiękniejsze obszary Twojego ogrodu, a także zadbasz o odpowiednią widoczność alejek i wjazdów prowadzących do Twojej posesji. Tylko od Ciebie zależy jak zaaranżujesz przestrzeń wokół swojego domu!

Gwarancja najwyższej jakości Jesteśmy przekonani, że lampy ogrodowe z naszego asortymentu w 100% spełnią Twoje oczekiwania. Produkty z tej kategorii znakomicie się prezentują oraz gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatację!

- Producent-
  • Wybierz
Sortuj według: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Reflektor ogrodowy lampa na szpikulcu do LED
Reflektor ogrodowy lampa na szpikulcu do LED 39,90 zł
Lampa ogrodowa słupek LED IP44 E27 INOX 100cm
Lampa ogrodowa słupek LED IP44 E27 INOX 100cm 115,50 zł
Lampa ogrodowa słupek LED IP44 E27 INOX 45cm
Lampa ogrodowa słupek LED IP44 E27 INOX 45cm 48,50 zł
Lampa ogrodowa kinkiet ścienny do LED E27 INOX
Lampa ogrodowa kinkiet ścienny do LED E27 INOX 29,99 zł
 
Ładowanie...