Korzystanie z witryny oznacza akceptację na wykorzystanie plików Cookies.

Zamknij
Kanałowe

Rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników Proponowane lampy kanałowe sprawdzają się znakomicie w trudno dostępnych miejscach, które wymagających szczególnego rodzaju oświetlenia. Dzięki trwałej konstrukcji, hermetycznej oprawie oraz wykorzystaniu sprawdzonych materiałów, produkty z tej kategorii funkcjonują bez zarzutu nawet w najtrudniejszych warunkach. Każda lampa kanałowa z naszej oferty jest odporna na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, czy uszkodzenia mechaniczne.

Nowoczesne i funkcjonalne Dostępne w naszym asortymencie lampy kanałowe stanowią energooszczędne źródło oświetlenia, które pozwoli na znacznie obniżenie rachunków za prąd. Z uwagi na bezpośrednie, sieciowe zasilanie oraz możliwość montażu zarówno na ścianie, jak i suficie, produkty z tej kategorii cechują się wyjątkowo dużą uniwersalnością. Niezależnie od tego, czy w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się lampa kanałowa przeznaczona do prywatnych, czy komercyjnych zastosowań, oferta sklepu internetowego Elking sprosta Twoim oczekiwaniom!

Proponowane przez nas modele wyposażono w żarówki typu LED, które emitują przyjazną barwę światła oraz pozwalają na spore oszczędności w zakresie kosztów za energię elektryczną. Dzięki wykorzystaniu lamp kanałowych z naszej oferty, uzyskasz rozwiązanie o wyjątkowo dużej żywotności, które zaskoczy Cię łatwością obsługi oraz szerokim zakresem zastosowań.

Starannie dobrana oferta Asortyment naszego sklepu internetowego jest staranne selekcjonowany i skład się wyłącznie z produktów pochodzących od renomowanych producentów. Bez względu na to, czy potrzebujesz lampy kanałowej przeznaczonej do wnętrz publicznych, przemysłowych, czy domowych, współpraca z nami okaże się dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem!

- Producent-
  • Wybierz
Sortuj według: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Lampa oprawa kanałowa garażowa LED 10W IP44
Lampa oprawa kanałowa garażowa LED 10W IP44 28,99 zł
Lampa oprawa kanałowa garażowa E27 IP44 do LED
Lampa oprawa kanałowa garażowa E27 IP44 do LED 19,99 zł
 
Ładowanie...